Friday, August 1, 2014

MAC Morange Lipstick: A Review

MAC Morange Review

MAC Morange ReviewHerkese merhaba! Yazın canlı renklerle flörtleşmeyi seviyorsanız dudaklarda biraz renk için Mac Morange'dan uzağa gitmenize gerek yok ... Yaz mevsimini çağrıştıran renklerin en mükemmel örneği, bronz tenlerin vazgeçilmezi, kırmızımsı bir turuncu Morange (55tl).

Hi everyone! If you like flirting with some color in summer, look no further than Mac Morange  for some serious color mojo on the lips. Morange ($16)is he paragon of summery lipsticks, ultimate lip color for bronze bodies, and a vibrant reddish orange.


MAC Morange Review

MAC Morange Review Swatch
MAC Morange

Morange Amplified yapıda bir ruj. Kremsi, sürülüşü kolay, dudakları kurutmayan bir yapısı var. Doğal rengi koyu pembemsi olan dudaklarımda dahil tek sürüşte oldukça opak bir görünüm sağladı. Yaşasın! Dudaklarımdaki rengi ışıktan ışığa çok büyük farklılıklar gösterdi. Kimi ışık altında gerçek bir turuncu gibi durdu, kimi ışık altında oldukça kırmızımsı bir görünüm aldı. Yukarıdaki fotoğraf bu iki ucun bir ortası. Morange'ı ışıltılı bir cilt,, öne çıkan kaşlar ve bol maskara ile birleştirin. İşte beş dakikada mükemmel yaz makyajı! (Şu anda internet sitesinde Morange görünmüyor, çok benzer Neon Orange'ı deneyebilir, ya da bir Mac mağazasından Morange'ı temin edebilirsiniz.)

Morange is an Amplified lipstick, which means it is super creamy and a dream to apply. It doesn't dry out the lips. Morange provided real opaque coverage on my dark pinkish lips, with one swipe! Yay! The color actually varied under different lighting. Sometimes it looked like a real neon orange, sometimes it looks more reddish. The above photo is somewhat the middle ground between those two extremes. Pair Morange with glowy skin, prominent brows, and loads of mascara. Here's your perfect five minute summer makeup!

Morange'ı denediniz mi?

Have you tried Morange?

    

Love,

0 comments:

Post a Comment

 
Google+